Externí programátor / kodér Vhodné pro studenty

Profil uchazeče:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • VŠ vzdělani výhodou, vhodné i pro studenty
  • pozitivní a aktivní přístup
  • estetické cítění a smysl pro detail
  • kreativita
  • logické uvažování
  • AJ na úrovni čtení dokumentace / tutoriály

Zkušenosti uchazeče:

  • PHP / JS / CSS / HTML
  • Photoshop (export assetů)
  • MVC, OOP
  • znalost WordPress a Opencart výhodou

Náplň práce:

  • programování nových funkcionalit a modulů na webech našich klientů
  • kodování nových webů
  • tvorba šablon na našem CMS (CodeIgniter + Twig)

Novému pracovníkovi nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu min. 20 týdně
  • práci v týmu kreativních a veselých lidí
  • interní i externí spolupráce
  • práce na dohodu nebo ŽL

Své životopisy a odkazy na referenční projekty zasílejte e-mailem na standa@dogfish.cz a do poznámky vložte „Programátor“. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v aktuálním znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!