'
Hledáme nové talenty do týmu

Grafický design

Vytváříme moderní, jedinečné grafické návrhy s důrazem kladeným na originalitu a osobitost. Rádi vám graficky pomůžeme s propagací brandu, s webdesignem, vytvoříme infografiku, online bannery nebo polep vozidel, díky kterým si vás zákazníci jednoduše zapamatují.Logotypy

Logotypy

Symbol vaší firmy pro všechny, kdo zrovna nemají čas číst. Logo použijete na každém papíru i na webu. A budete to dělat rádi. Na jeho tvorbě si totiž dáváme obzvlášť záležet. Víme, že s ním vy i vaši klienti budete žít dlouhé roky.

NAŠE PRÁCE

Infografika

Infografika

Už jste to slyšeli. Lidé dnes nečtou, ale skenují. Dobře vymyšlená a hezky zpracovaná infografika proto řekne víc než dlouhé texty, do kterých se nikomu nechce. Ať jsou v ní vaše firemní hodnoty, nebo třeba návod na to, jak si vybrat z mobilních telefonů, které prodáváte.

NAŠE PRÁCEInfografika
3D modely

3D modely

3D grafikou ukazujeme produkty, reálně existující, v digitálním světě. Nemusí to být jen produkty, mohou to být loga, nápisy nebo i různé animace. Cokoliv vás napadne, dokážeme oživit a vdechnout tomu život.

NAŠE PRÁCE

Infografika

UX design

Logická struktura webu. Kolik dáme záložek do horního menu? Není těch tlačítek na titulce moc? Tohle všechno vyřešíme za vás. Tak, aby web fungoval co nejefektivněji.

NAŠE PRÁCEInfografika

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!