'
Ochrana osobních údajů


Grafický
design


Grafický design dogfish

 

 

Kulervoucí grafické zpracování

Rádi pro naše klienty zajistíme, vymyslíme, připravíme a zrealizujeme kompletní branding vaší nové značky nebo oživení a rebranding vaší stávající. Zabýváme se také originální grafikou na míru a to jak pro tisk, tak i pro online prostředí. Čistý a funkční design, který vám pomůže v online světě i na papíře. Dojdeme k němu přes průzkum, návrhy a společné testování.

 

 

 


Barvy, tvary a písmo, které dají firmě tvář a vám ušetří spoustu práce. Už nikdy nebudete muset řešit, co na vizitky, na plakáty nebo na auto či do výlohy. Díky firemní identitě najdete vždycky všechno v praktickém grafickém manuálu.

Naše práce

Vizualizace produktů, interiérů i exteriérů. Tak, aby si to dokázali všichni dobře představit. I když je vaše vzorková prodejna právě zavřená nebo ji vůbec nemáte.

Naše práce

Intuitivnost, přívětivost a orientace na lidi jsou hlavními znaky UX designu. Soustředíme se na to, aby výsledný produkt byl pochopitelný a zanechal v uživatelích pozitivní emoce.
VÍTE, ŽE?

Text o tom jak je kvalitní grafika důležitá pro budování značky. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Lorem ipsum dolor sit amet consecteteur adipiscing elit.


Na velikosti nám nezáleží, děláme
totiž pro malé i velké.


ČM

MSB

Pekařství Mašek

Sassa

AtotechThis is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!