'
Hledáme nové talenty do týmu

Junior programátor,
kodér nebo obojí Pro cílevědomé adepty

V Dogfish děláme na různorodých projektech, od startupů po aplikace pro velké ryby. Vždycky odvádíme kvalitní práci, na které to všechno stojí. Práce máme stále víc, ale chybí nám další šikovná hlava a ruce. Máš už aspoň něco za sebou, chceš se přiučit a lákají Tě zajímavé výzvy? Jdeme na to!


Proč Tě práce v Dogfish bude bavit

Jedeme v tom spolu

Nejsme žádní sólisti. Sedíme vedle sebe, pracujeme spolu a normálně se bavíme. Nehrajeme žádný divadýlka a navzájem se podporujeme. Když si nevíš rady, podržíme Tě. A když nevíme něco my, tak se prostě zeptáme.

Přátelsky naladěný tým

Jedno přísloví praví, že lepší je být na světě bez peněz než bez přátel. U nás to je lepší. Dostaneš výplatu a zapadneš do týmu, který je pro každou srandu. Tohle se nedá popsat, to musíš zažít.

Rozmanité projekty

Nuda nebude, to si piš. Děláme na různorodých projektech. Jednou řešíme aplikaci pro firmu vyrábějící senzory do rybích farem, pak třeba web pro divadlo. Už se těšíš, jak na tom s námi mákneš?

Návykový zdravý stres

Nebudeme kecat –⁠ někdy je třeba zabrat. Je to stres? Asi jo. Ale je to ten, který Tě žene dopředu a pomáhá házet jeden nápad za druhým. A když se dílo povede, tak si to vynahradíme.

Vzdělání hraje prim

Všichni se pořád učíme. Takže když potřebuješ pomoc, poradíme. Když se chceš dál vzdělávat, dopřejeme Ti to klidně v pracovní době. A když předáš Ty něco nám, bude to jenom dobře.

Nemáme rádi stereotypy

Stereotyp je pěkná potvora. My proti němu máme šikovnou medicínu – různé projekty a různé klienty. Navíc tady platí, že smích úspěšně přehazuje výhybky na kolejích stereotypu.

Malé a velké úspěchy

Každý byť sebemenší úspěch je pořád úspěch. Společně si ho parádně užijeme. Chlebíčky, bublinky, kafíčka, oslavy… A když se objeví ten velký, dějou se věci. Však poznáš.

Bossing zapovězen

Když se po někom vozí šéf, je to otrava. Neboj, tohle se u nás neděje. Šéf je taky jenom člověk. Maká s týmem na plný pecky a je jedním z nás. U pohovoru se určitě setkáte.

Jestli zvládáš tohle,
seš jednou nohou u nás

Nikdo není dokonalý. Po dokonalosti ani netoužíme. Ale kdybys uměl něco z tohoto, bylo by to velký plus:

 • Programovat nebo kódovat nebo ideálně obojí.
 • PHP / JS / CSS / HTML
 • Grunt, SCSS
 • Bootstrap
 • MVC, OOP, BEM
 • Jsi kreativní hračička s estetickým cítěním a smyslem pro detail.

Základ, ve kterém
musíš být kovaný

Na rovinu. Tohle je u nás nutnost:

 • Bez problémů si přelouskáš dokumentaci v angličtině.
 • Pálí ti to, učíš se rád a s chutí.
 • Máš za sebou aspoň minimum doložitelných zkušeností.



Čeká Tě rozmanitá práce

 • Programování nových funkcionalit a modulů na webech našich klientů.
 • Kódování nových webů, landing page apod.
 • Tvorba šablon na našem CMS (CodeIgniter + Twig).
 • Práce v moderních frameworcích jako je VueJS.

Nic proti remote spolupráci. My Tě ale chceme mít u sebe v kanceláři. Potřebujeme řešit, konzultovat, ladit… A to jde jenom v centru „dogfish dění”.

40 000 – 60 000 Kč
HPP nebo ŽL

Nejdřív na zkoušku. A pak do plnejch

Nekupujeme zajíce v pytli. Nejdřív si Tě otestujeme na dohodu. Když to klapne, hurá na HPP nebo ŽL. Jak budeš chtít.


Kam směřujeme

Stále více vidíme budoucnost v nejrůznějších konfigurátorech a webových aplikacích, které firmám pomáhají v prodeji a nahrazují tak obchodníky, nebo řeší jiné potřeby. Automatizace na plný pecky.. toto je náš současný směr – vývoj webových aplikací na míru je něco, na co se chceme primárně zaměřit.

Co teď? Neváhej. Pošli svůj životopis a odkazy na referenční projekty.

Poslat e-mail Zobrazit ostatní pozice


Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v aktuálním znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!