'
Máme volné kapacity


Eva
Sikorská

PROJECT MANAGER

eva@dogfish.cz
604 494 411

“Slovo nejde či neumím neexistuje, pokud chceš něčeho dosáhnout nebo získat v životě. Odměnou je posunutí svých hranic a zkušeností, které dělají z lidí silné osobnosti.”

Se stala součástí týmu v roce 2019. Již od útlého věku si místo hraní s panenkami kreslila vlastní komixy nebo vytvářela z krabic od banánů domečky. V pozdějším věku vytvářela weby stavěné na layoutech, až po malování a modelování, kterému se věnuje do dnes. Již u studia ekonomické střední školy pracovala s lidmi a v kolektivu, který ji naučil komunikace, disciplíny a že skvěle odvedenou práci dělají jen ti lidé, kteří pracují svým srdcem. I přes zkušenosti v různých oborech se chtěla věnovat kreativní práci společně s uplatněním mnohaletých zkušeností, které zahrnují nejen spolupráci s obchodními partnery, klienty, ale řešení i různých nepříjemných a stresových situací s klidnou hlavou. Několik let se i věnovala kompletní správě eshopu v systému Shoptet včetně základního online marketingu spolu s letmými zkušenostmi v Adobe Photohopu.

Život ji zanesl až do Dogfish, kde může uplatnit tyto zkušenosti jako projektový manager a rozvíjet svou kreativitu, která jí provází celý život, ve společnosti skvělého a profesionálního týmu, kde každý svojí práci dělá srdcem a s láskou, což jsou nejdůležitější aspekty pro kvalitně odvedenou práci. 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!