'
Hledáme nové talenty do týmu


Aplikace,
systémy na
míruWebové aplikace hýbou světem, pokud potřebujete usnadnit zákazníkům cestu k vašemu produktu nebo nabídnout speciální službu, pak je systém na míru správnou volnou. Jsme schopni navrhnout a vyvinout velmi komplexní webové aplikace.

 
SPASPA je zkratka pro single page application. Což je moderní způsob tvorby webových stránek, kde se obsah stránky načte na jediné stránce a aktualizují se pouze její části na základě interakce s uživatelem. Na této technologii běží například Gmail nebo Facebook.

Specializujeme se na design a vývoj uživatelsky přívětivých aplikací, které svým zpracováním zaujme vaše zákazníky. Při vývoji používáme Vue.js , x, y

Domluvit schůzku

VÍTE, ŽE?

O tom, jestli na vašem webu návštěvník zůstane, rozhodují první tři vteřiny? Skvělé texty, pefrektní grafika a logická struktura na základě prototypů je způsob, kterým pracujeme.MicrositeCíl je jasný: proměnit návštěvníka v zákazníka. Nejlépe takového, který se bude vracet a nebude přemýšlet nad tím, jestli radši nezkusit konkurenci. „Majkrosajta“ je zkrátka kombinací reklamní psychologie, spolechlivé technologie a promakaného UX.

Domluvit schůzku

VÍTE, ŽE?

Mikrostránky a landing page rapidně zvyšují konverznost dané služby nebo produktu a které tak nezapadnou na firemní prezentaci, kde bude návštěvník rozptylován ostatními prvky.Pluginy a modulyUmíme tvořit i pluginy a moduly do populárních systému jako je wordpress, opencart a podobně…

Domluvit schůzku

VÍTE, ŽE?

Celých 28 % všech webových stránek na světě je vytvořeno ve WordPressu? Avšak jen malé procento z nich je správně zabezpečených a optmalizovaných pro rychlé a správné zobrazování.Systémy na míruBaví nás vyvíjet a programovat systémy na míru. Dokážeme se poprat s online soutěží, propojenou s google nebo facebookem. Máme za sebou hodně zkušeností s nejrůznějšími systémy, které usnadňují práci, šetří čas nebo jinak urychlují rozvoj společnosti.

Domluvit schůzku

VÍTE, ŽE?

Lze generovat grafické firemní podpisy s logem do poštovního klienta, které budou načteny z Google sheets a poslány zaměstnancům.

Na velikosti nám nezáleží, děláme totiž pro malé i velké.

ČM
MSB
Pekařství Mašek
Sassa
AtotechJak nám to bude fungovat krok za krokem


Konzultace

Sejdeme se a řekneme si, co a jak. Nezávazně probereme vaše představy, cílovou skupinu nebo konkurenci. Vymezíme mantinely naší spolupráce, co do rozsahu i financí.


Koncept

Navrhneme pro vás kostru webu. Optimálně tak, aby byl přehledný, maximálně funkční a sbíral data pro analýzu. Přátelské a responzivní weby, které se vždy a za všech okolností přizpůsobí prohlížeči, umíme samozřejmě taky.


Tvorba grafiky

Představíme vám detailní grafické návrhy, které spolu zkonzultujeme a zapracujeme vaše požadavky. Pokud chcete animované prvky nebo 3D animace, není to pro nás žádný problém. I v této části odvětví se pohybujeme jako rybapso ve vodě.


Programování

V tuto chvíli končí veškerá grafická sranda a nastupuje kodér, který za pomocí shluku písmen, čísel a grafických návrhů vytvoří funkční web. Tato část tvorby webu je časově nejnáročnější. Nesmí se opomenout nastavení sebemenšího detailu.


Testování

Hotový a připravený web se musí nejdříve otestovat, zdali je plně responzivní jak pro mobilní telefony, tak i pro tablety. Zároveň otestujeme jeho rychlost načítání v prohlížeči včetně zabezpečení.


rocket

Spuštění projektu


Správa

Naše spolupráce nemusí skončit vypuštěním webu do světa. Naopak. Umíme jeho funkčnost a návštěvnost efektivně sledovat, analyzovat a hodnotit. Tak, aby vás v interakci s klienty posouval dál a dál.


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!