'
Máme volné kapacity


Vize a mise
společnostiPracujeme pro zákazníky, kteří si chtějí dopřát to nejlepší a to nejlepší umíme dodat. Během spolupráce vedeme dialog, snažíme se pochopit pravou podstatu a filozofii společnosti nebo projektu a pomocí obrázků, videí a textů se snažíme tuto myšlenku předat. Věříme, že každá drobnost, každý detail lze udělat lépe, než tomu bylo v minulosti. Tento princip aplikujeme na všechna odvětví, která tvoří základ marketingové komunikace a těmi pro nás jsou:


1. Design a kreativita

Web pro šperky musí být elegantní s tenkými liniemi a čistým designem. Společnost, která dodává beton bude mít tučné masivní logo s drsnou atmosférou propagačních materiálů. I stejné odvětví může působit jinak, hotel uprostřed Prahy nebo hotel v Jizerských horách budou tvořeny s jiným přístupem. Styl zpracování nových projektů vždy přizpůsobujeme podle strategie, a pokud neexistuje navrhneme ji sami.


2. Obsah

Při tvorbě obsahu používáme metody “rozbití obsahu na úseky”, používáme ikony a jiné prvky abychom udrželi zájem návštěvníka. Z uživatelského hlediska vedeme procesem k cíli, který může být různý. Často vytváříme u projektů persony, kdy z psychologického nadhledu hodnotíme, jak budou dílo potencionální zákazníci vnímat a hodnotit.


3. Technické provedení

Při vývoji si dbáme na výběr správné technologie pro daný projekt. Nikdy nejdeme slonem na mravence a zároveň myslíme na budoucnost dalšího vývoje. Ctíme moderní standardy, které toto řemeslo obnáší.


Jak toho dosahujeme


Precizní lidé v týmu

Vybíráme pečlivě takové spolupracovníky, kteří jsou mistry ve svém oboru, dodržují termíny, umí pracovat v týmu, jsou spolehliví a flexibilní.


Technická vyspělost

K tvorbě používáme nejmodernější technologie. Hardware a software. Věříme že potřebujeme ostrou sekeru, která nám pomůže zrychlit nebo zjednodušit práci.


Orientace na cíl

Naše práce je vždy podložena průzkumy, analýzami a zkušenostmi z minulosti. Vždy chceme mít ty nejlepší výsledky a klademe důraz na to, aby spolupráce měla smysl.


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!