' Ochrana osobních údajů


Tvorba
webových
stránek


Tvorba webových stránek dogfish

Kulervoucí Web, který vás posadí do křesla

Na prvním dojmu si dejte záležet. Kvalitní grafika a texty umí skvěle přilákat pozornost. Vaše služby a produkty představíme jasně, přehledně a přitom přitažlivě.

 Vaše internetová vizitka. Jinak taky magické fluidum kombinující kvalitní obsah, smysluplnou strukturu a nadčasový design.

Naše práce


Cíl je jasný: proměnit návštěvníka v zákazníka. Nejlépe takového, který se bude vracet a nebude přemýšlet nad tím, jestli vyzkoušet konkurenci.

Naše práce


Ve WordPressu jsme jako doma. Zmapovali jsme každé jeho zákoutí a využijeme to ve váš prospěch. Ideální volba pro lehce editovatelný web.

Naše práce


Sledujeme trendy a učíme se nové technologie. Programujeme takové aplikace, které stíhají tempo moderního světa.

Na velikosti nám nezáleží, děláme totiž pro malé i velké.

Naše práce

VÍTE, ŽE?

Věděli jste, že první dvě až tři vteřiny rozhodují o tom, jestli zákazník na vašich stránkách zůstane, nebo navštíví konkurenční web? Naše weby upoutají pozornost.


Na velikosti nám nezáleží, děláme
totiž pro malé i velké.

ČM
MSB
Pekařství Mašek
Sassa
AtotechJak nám to bude fungovat krok za krokem


Konzultace

Sejdeme se a řekneme si, co a jak. Nezávazně probereme vaše představy, cílovou skupinu nebo konkurenci. Vymezíme mantinely naší spolupráce, co do rozsahu i financí.


Koncept

Navrhneme pro vás kostru webu. Optimálně tak, aby byl přehledný, maximálně funkční a sbíral data pro analýzu. Přátelské a responzivní weby, které se vždy a za všech okolností přizpůsobí prohlížeči, umíme samozřejmě taky.


Výroba

Představíme vám detailní grafické návrhy, které spolu zkonzultujeme. Klidně i několikrát. Jakmile řeknete ANO, pustíme se do vývoje. Hotový web důkladně otestujeme na všech možných zařízeních, prostě aby fungoval na 100 %.


rocket

Spuštění projektu


Správa

Naše spolupráce nemusí skončit vypuštěním webu do světa. Naopak. Umíme jeho funkčnost a návštěvnost efektivně sledovat, analyzovat a hodnotit. Tak, aby vás v interakci s klienty posouval dál a dál.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!