'
Hledáme nové talenty do týmu

Tvorba webových stránek

Na prvním dojmu si dejte záležet. Kvalitní grafika a texty umí skvěle přilákat pozornost. Vaše služby a produkty představíme jasně, přehledně a přitom přitažlivě tak, že bude zákazník ihned váš.


Firemní webVaše internetová vizitka. Jinak taky magické fluidum kombinující kvalitní obsah, smysluplnou strukturu a nadčasový design. Umíme navrhnout takový web, na kterém se vaši klienti rychle zorientují, najdou potřebné informace a především… snadno nakoupí.

Domluvit schůzku

Víte, že?

O tom, jestli na vašem webu návštěvník zůstane, rozhodují především první tři vteřiny? Dobrá grafika, logická struktura a chytlavý text, to je oč tu běží.MicrositeCíl je jasný: proměnit návštěvníka v zákazníka. Nejlépe takového, který se bude vracet a nebude přemýšlet nad tím, jestli radši nezkusit konkurenci. „Majkrosajta“ je zkrátka kombinací reklamní psychologie, spolechlivé technologie a promakaného UX.

Domluvit schůzku

Víte, že?

Mikrostránky a landing page rapidně zvyšují konverznost dané služby nebo produktu a které tak nezapadnou na firemní prezentaci, kde bude návštěvník rozptylován ostatními prvky.Systémy na míruBaví nás vyvíjet a programovat systémy na míru. Dokážeme se poprat s online soutěží, propojenou s google nebo facebookem. Máme za sebou hodně zkušeností s nejrůznějšími systémy, které usnadňují práci, šetří čas nebo jinak urychlují rozvoj společnosti.

Domluvit schůzku

Víte, že?

Lze generovat grafické firemní podpisy s logem do poštovního klienta, které budou načteny z Google sheets a poslány zaměstnancům.

Na velikosti nám nezáleží, děláme totiž pro malé i velké.

ČM
MSB
Pekařství Mašek
Sassa
Atotech 

Jak nám to bude fungovat krok za krokem


Konzultace

Sejdeme se a řekneme si, co a jak. Nezávazně probereme vaše představy, cílovou skupinu nebo konkurenci. Vymezíme mantinely naší spolupráce, co do rozsahu i financí.


Koncept

Navrhneme pro vás kostru webu. Optimálně tak, aby byl přehledný, maximálně funkční a sbíral data pro analýzu. Přátelské a responzivní weby, které se vždy a za všech okolností přizpůsobí prohlížeči, umíme samozřejmě taky.


Tvorba grafiky

Představíme vám detailní grafické návrhy, které spolu zkonzultujeme a zapracujeme vaše požadavky. Pokud chcete animované prvky nebo 3D animace, není to pro nás žádný problém. I v této části odvětví se pohybujeme jako rybapso ve vodě.


Programování

V tuto chvíli končí veškerá grafická sranda a nastupuje kodér, který za pomocí shluku písmen, čísel a grafických návrhů vytvoří funkční web. Tato část tvorby webu je časově nejnáročnější. Nesmí se opomenout nastavení sebemenšího detailu.


Testování

Hotový a připravený web se musí nejdříve otestovat, zdali je plně responzivní jak pro mobilní telefony, tak i pro tablety. Zároveň otestujeme jeho rychlost načítání v prohlížeči včetně zabezpečení.


rocket

Spuštění projektu


Správa

Naše spolupráce nemusí skončit vypuštěním webu do světa. Naopak. Umíme jeho funkčnost a návštěvnost efektivně sledovat, analyzovat a hodnotit. Tak, aby vás v interakci s klienty posouval dál a dál.


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!