'
Ochrana osobních údajů


Tvorba
webových
stránekKulervoucí Web, který vás posadí do křesla

Na prvním dojmu si dejte záležet. Kvalitní grafika a texty umí skvěle přilákat pozornost. Vaše služby a produkty představíme jasně, přehledně a přitom přitažlivě.

 Vaše internetová vizitka. Jinak taky magické fluidum kombinující kvalitní obsah, smysluplnou strukturu a nadčasový design. Umíme navrhnout takový web, na kterém se vaši klienti rychle zorientují, najdou potřebné informace a především… snadno nakoupí.

Domluvit schůzku

VÍTE, ŽE?

O tom, jestli na vašem webu návštěvník zůstane, rozhodují především první tři vteřiny? Dobrá grafika, logická struktura a chytlavý text, to je oč tu běží.


Cíl je jasný: proměnit návštěvníka v zákazníka. Nejlépe takového, který se bude vracet a nebude přemýšlet nad tím, jestli radši nezkusit konkurenci. „Majkrosajta“ je zkrátka kombinací reklamní psychologie, spolechlivé technologie a promakaného UX.

Domluvit schůzku

VÍTE, ŽE?

Mikrostránky a landing page rapidně zvyšují konverznost dané služby nebo produktu a které tak nezapadnou na firemní prezentaci, kde bude návštěvník rozptylován ostatními prvky.


S WordPressem pracujeme od roku 2010 a postavili jsme na něm weby pro mále i středně velké společnosti. Umíme vyvýjet vlastní pluginy, šablony a jiné specifické požadavky. Zvládli jsme v něm spousty požadavků a využijeme to ve váš prospěch.

Naše práce

VÍTE, ŽE?

Celých 28 % všech webových stránek na světě je vytvořeno ve WordPressu? Avšak jen malé procento z nich je správně zabezpečených a optmalizovaných pro rychlé a správné zobrazování.


Baví nás vyvíjet a programovat systémy na míru. Dokážeme se poprat s online soutěží, propojenou s google nebo facebookem. Máme za sebou hodně zkušeností s nejrůznějšími systémy, které usnadňují práci, šetří čas nebo jinak urychlují rozvoj společnosti.

Domluvit schůzku

VÍTE, ŽE?

Lze generovat grafické firemní podpisy s logem do poštovního klienta, které budou načteny z Google sheets a poslány zaměstnancům.

Na velikosti nám nezáleží, děláme
totiž pro malé i velké.

ČM
MSB
Pekařství Mašek
Sassa
AtotechJak nám to bude fungovat krok za krokem


Konzultace

Sejdeme se a řekneme si, co a jak. Nezávazně probereme vaše představy, cílovou skupinu nebo konkurenci. Vymezíme mantinely naší spolupráce, co do rozsahu i financí.


Koncept

Navrhneme pro vás kostru webu. Optimálně tak, aby byl přehledný, maximálně funkční a sbíral data pro analýzu. Přátelské a responzivní weby, které se vždy a za všech okolností přizpůsobí prohlížeči, umíme samozřejmě taky.


Výroba

Představíme vám detailní grafické návrhy, které spolu zkonzultujeme. Klidně i několikrát. Jakmile řeknete ANO, pustíme se do vývoje. Hotový web důkladně otestujeme na všech možných zařízeních, prostě aby fungoval na 100 %.


rocket

Spuštění projektu


Správa

Naše spolupráce nemusí skončit vypuštěním webu do světa. Naopak. Umíme jeho funkčnost a návštěvnost efektivně sledovat, analyzovat a hodnotit. Tak, aby vás v interakci s klienty posouval dál a dál.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!