'
Hledáme nové talenty do týmu

Design studio

Vytváříme moderní a originální grafické návrhy s důrazem na osobitost značky. S radostí se postaráme o grafickou propagaci brandu, webdesign, infografiku, online bannery nebo polepy vozidel. Způsobíme to, že si vás zákazníci jednoduše zapamatují. Navždy.


UX design

UX design

Jak má vypadat logická struktura webu? Kolik záložek do horního menu? Není těch tlačítek na titulce moc? Tohle všechno vyřešíme za vás. Tak, aby web fungoval co nejefektivněji. A aby se v tom uživatelé snadno vyznali.

NAŠE PRÁCEUX design
Tiskoviny

Tiskoviny

Tiskoviny bývají prvním kontaktem s potenciálními zákazníky. Jejich design reprezentuje firmu a v ideálním případě určuje kvalitu produktů a služeb. Svěřte reklamní materiály nám. Ukažte sílu a stabilitu vašeho byznysu.

NAŠE PRÁCE

Logotypy

Logotypy

Symbol vaší firmy pro každého, kdo zrovna nemá čas nebo chuť číst. Logo použijete na každém papíru i na webu. A budete to dělat rádi. Na jeho tvorbě si totiž dáváme obzvlášť záležet. Víme, že s perfektním logem budete vy i vaši klienti žít dlouhé roky.

NAŠE PRÁCELogotypy
Infografika

Infografika

Lidé dnes nečtou, ale skenují. Dobře vymyšlená a hezky zpracovaná infografika řekne mnohdy víc než dlouhé texty, do kterých se nikomu nechce. Ať jsou v ní vaše firemní hodnoty, nebo třeba návod na to, jak si vybrat z mobilních telefonů, které prodáváte.

NAŠE PRÁCE

3D modely

3D modely

3D grafikou ukazujeme reálně existující produkty v digitálním světě. Nemusí to být ale jen výrobky. Může jít o loga, nápisy nebo i různé animace. Cokoliv vás napadne, dokážeme oživit a vdechnout tomu život.

NAŠE PRÁCE3D modely

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!