'
Hledáme nové talenty do týmu

Tvorba e-shopů a marketing

Kvalitní produkt bohužel nestačí. Pokud totiž internetový obchod nešlape jako hodinky, seká se a klient většinu času tráví hledáním a ne nalézáním, rychle odejde ke konkurenci, která se najde vždycky. My děláme jen takové e-shopy, ze kterých se odchází až po zdařilém nákupu.
Opencart

Specializujeme se na vývoj pomocí platformy Opencart. Aktuální špička na trhu mezi aplikacemi pro e-shopy, která už v základu nabízí spoustu funkcí do budoucna.


Moduly

Opencart lze doplňovat moduly na nejrůznější funkce a výpočty. Nemalé množství jsme jich nainstalovali, upravili ale i vytvořili.


Vlastní funkce

Speciální funkce a moduly programujeme často. Díky nim může být e-shop samostatnější, výkonnější nebo přívětivější pro návštěvníky.


Efektivní marketing

Peníze klientů neutrácíme bez rozmyslu. Každou kampaň (a korunu) analyzujeme a měříme tak, abyste věděli, že to má smysl a viditelné výsledky.
Víte, že?

Se téměř třetina nákupů na internetu uskuteční od listopadu do Vánoc? Celých 63 % všech online nákupů provádějí ženy, které nejvíc nakupují v neděli.


Malé i velké obchody z naší tvorby

elepele
sassa
Thule store
malu wilz
Baby Nova 

Jak nám to bude fungovat krok za krokem


Konzultace

Sejdeme se a řekneme si, co a jak. Nezávazně probereme vaše představy, cílovou skupinu nebo konkurenci. Vymezíme mantinely naší spolupráce, co do rozsahu i financí.


Koncept

Navrhneme pro vás kostru e-shopu. Optimálně tak, aby byl přehledný, maximálně funkční a sbíral data pro analýzu. Přátelské a responzivní e-shopy, které se vždy a za všech okolností přizpůsobí prohlížeči.


Výroba

Představíme vám detailní grafické návrhy, které spolu zkonzultujeme. Klidně i několikrát. Jakmile řeknete ANO, pustíme se do vývoje. Hotový e-shop důkladně otestujeme na všech možných zařízeních, prostě aby fungoval na 100 %.


rocket

Spuštění projektu


Správa

Naše spolupráce nemusí skončit vypuštěním e-shopu do světa. Naopak. Umíme jeho funkčnost a návštěvnost efektivně sledovat, analyzovat a hodnotit. Tak, aby vás v interakci s klienty posouval dál a dál.


Následný marketing

Úspěšná propagace, která přivádí na vaše stránky nové zákazníky a zvyšuje obrat? Síla marketingu rok od roku roste a my víme, jak využít jeho potenciál na maximum.

Zjistíme, jaké marketingové kampaně jsou právě pro vás nejefektivnější, připravíme statistiky, které úspěšnost zvolené reklamy potvrdí a dokážeme pohotově reagovat na vzniklé situace na internetu. Nedovolte, aby váš projekt selhal kvůli špatně zvládnutému internetovému marketingu, který je nezbytným dílkem pro vaši úspěšnost. Analýzy, průzkum trhu, PPC reklama, SEO, sociální média, jsou obory, ve kterých umíme chodit, a nejen to, postaráme se o komplexní full servis v rámci online marketingu.

Za kolik?

Cena projektu je vždy individuální dle rozsahu a dělí se na tyto části.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!