' Ochrana osobních údajů


Tvorba
E-shopů


Tvorba e-shopů dogfish

 

 

Úspěšný internetový obchod na míru

Specializujeme se na tvorbu responsivních e-shopů na míru, které zaujmou na první pohled a dovedou zákazníka k úspěšnému cíli.

 

 

 


Opencart

Jako základ využíváme opensource Opencart, který je v současné době špička mezi e-shopy.


Vlastní funkce

Skoro v každém e-shopu jsme připravovali specifické funkcionality na míru zákazníka. Konfigurátory, generátory a moduly náš tým vyvíjí velmi rád


Efektivní marketing

Promyšlenou strategií, optimalizacemi a kampaněmi Vám pomůžeme dosáhnout vyšších zisků.


Šetříme čas

Automaticky doporučujeme a hledáme možnosti, kde lze provoz zjednodušit a tak šetřit čas a náklady na provoz.
VÍTE, ŽE?

Věděli jste, že první dvě až tři vteřiny rozhodují o tom, jestli zákazník ve vašem e-shopu nakoupí, nebo navštíví konkurenční internetový obchod? Naše e-shopy však mluví samy za sebe a plní svůj účel na 100 %.


Malé i velké obchody z naší tvorby

elepele
sassa
Thule store
malu wilz
Baby NovaJak nám to bude fungovat krok za krokem


Konzultace

Sejdeme se a řekneme si, co a jak. Nezávazně probereme vaše představy, cílovou skupinu nebo konkurenci. Vymezíme mantinely naší spolupráce, co do rozsahu i financí.


Koncept

Navrhneme pro vás kostru webu. Optimálně tak, aby byl přehledný, maximálně funkční a sbíral data pro analýzu. Přátelské a responzivní weby, které se vždy a za všech okolností přizpůsobí prohlížeči, umíme samozřejmě taky.


Výroba

Představíme vám detailní grafické návrhy, které spolu zkonzultujeme. Klidně i několikrát. Jakmile řeknete ANO, pustíme se do vývoje. Hotový web důkladně otestujeme na všech možných zařízeních, prostě aby fungoval na 100 %.


rocket

Spuštění projektu


Správa

Naše spolupráce nemusí skončit vypuštěním webu do světa. Naopak. Umíme jeho funkčnost a návštěvnost efektivně sledovat, analyzovat a hodnotit. Tak, aby vás v interakci s klienty posouval dál a dál.


Marketing

Úspěšná propagace, která přivádí na vaše stránky nové zákazníky a zvyšuje obrat? Síla marketingu rok od roku roste a my víme, jak využít jeho potenciál na maximum.

Zjistíme, jaké marketingové kampaně jsou právě pro vás nejefektivnější, připravíme statistiky, které úspěšnost zvolené reklamy potvrdí a dokážeme pohotově reagovat na vzniklé situace na internetu. Nedovolte, aby váš projekt selhal kvůli špatně zvládnutému internetovému marketingu, který je nezbytným dílkem pro vaši úspěšnost. Analýzy, průzkum trhu, PPC reklama, SEO, sociální média, jsou obory, ve kterých umíme chodit, a nejen to, postaráme se o komplexní full servis v rámci online marketingu.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!