'
Máme volné kapacity


VideoKomunikujte váš brand skrze svěží video s nápadem, díky kterému si vás budou diváci dobře pamatovat. Věděli jste, že dobře vymyšlené video snižuje o celou jednu třetinu míru opuštění stránek?

 


ANIMOVANÁ VIDEA

Klasický plošný design videa je ideálním pomocníkem, pokud potřebujete jasně a jednoduše vysvětlit, jak váš produkt nebo služba funguje. Nenáročný design totiž umožňuje vyniknout obsahu a zjednodušit komunikaci složitějších témat.

NAŠE PRÁCE3D ANIMACE

Kde nestačí 2D, nasadíme rozměry tři. Typicky se jedná o představení konkrétního výrobku, ukázku jeho funkcionality nebo modelování dynamických schémat a infografiky. 3D je dobrou volbou pro náročnější klienty, kteří chtějí konkurenci vyrazit dech.

NAŠE PRÁCE


PRODUKTOVÉ VIDEO

Rádi kombinujeme více stylů tak, aby bylo video na konci stejně chytlavé jako na začátku. Úspěch mají makro záběry na bílém a černém pozadí, díky kterým vyniknou i drobné detaily. Jednoduché doplňující animace jako bonus nenápadně motivují klienty k nákupu.

NAŠE PRÁCEVIDEA Z DRONU

Dynamické a často dechberoucí záběry akcí, budov nebo přírody natáčíme z ptačí perspektivy tehdy, když chceme diváka opravdu vtáhnout do děje. Video od nás dostanete s kompletní postprodukcí včetně ozvučení, střihu, barevného gradingu, titulků nebo třeba trackovací animace.

NAŠE PRÁCE

Za kolik


10 000 – 30 000 Kč

Krátké a výstižné video, nebo animované PF, které osvěží vaše webovky, newsletter nebo e-shop. Sem spadají i jednoduchá produktová videa, která budou prezentovat vaše produkty unikátním způsobem.


30 000 – 150 000 Kč

Pohyblivá vizitka, která divákovi originálním způsobem ukáže, kdo jste, co umíte a proč jste právě vy ti nej. Může zde být i jednoduché animované 3D video.


Víc než 150 000 Kč

Propracovaná videa nebo televizní reklamy, které vyžadují velkou produkci, ještě větší postprodukci a zapojení mnoha chytrých a kreativních hlav.


 
 
 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!