'
Máme volné kapacity


VideoKomunikujte váš brand skrze svěží video s nápadem, díky kterému si vás budou diváci dobře pamatovat. Věděli jste, že dobře vymyšlené video snižuje o celou jednu třetinu míru opuštění stránek?

 
Logotypy

FLAT MOTION

Klasický plošný design videa je ideálním pomocníkem, pokud potřebujete jasně a jednoduše vysvětlit, jak váš produkt nebo služba funguje. Nenáročný design totiž umožňuje vyniknout obsahu a zjednodušit komunikaci složitějších témat.
 

NAŠE PRÁCE

Infografika

3D DESIGN

Kde nestačí 2D, nasadíme rozměry tři. Typicky se jedná o představení konkrétního výrobku, ukázku jeho funkcionality nebo modelování dynamických schémat a infografiky. 3D je dobrou volbou pro náročnější klienty, kteří chtějí konkurenci vyrazit dech.
 

NAŠE PRÁCEInfografika
3D modely

PRODUKTOVÉ VIDEO

Rádi kombinujeme více stylů tak, aby bylo video na konci stejně chytlavé jako na začátku. Úspěch mají makro záběry na bílém a černém pozadí, díky kterým vyniknou i drobné detaily. Jednoduché doplňující animace jako bonus nenápadně motivují klienty k nákupu.
 

NAŠE PRÁCE

Infografika

VIDEA Z DRONU

Dynamické a často dechberoucí záběry akcí, budov nebo přírody natáčíme z ptačí perspektivy tehdy, když chceme diváka opravdu vtáhnout do děje. Video od nás dostanete s kompletní postprodukcí včetně ozvučení, střihu, barevného gradingu, titulků nebo třeba trackovací animace.
 

NAŠE PRÁCEInfografika

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!