'
Hledáme nové talenty do týmu

Grafické práce Čistý a funkční design, který vám pomůže v online světě i na papíře. Dojdeme k němu přes průzkum, návrhy a společné testování.

  • Firemní identita
  • Logotypy
  • Infografika
  • Finish

Firemní identita

Barvy, tvary a písmo, které dají firmě tvář a vám ušetří spoustu práce. Už nikdy nebudete muset řešit, co na vizitky, na plakáty nebo na auto či do výlohy. Díky firemní identitě najdete vždycky všechno v praktickém grafickém manuálu.

Logotypy

Symbol vaší firmy pro všechny, kdo zrovna nemají čas číst. Logo použijete na každém papíru i na webu. A budete to dělat rádi. Na jeho tvorbě si totiž dáváme obzvlášť záležet. Víme, že s ním vy i vaši klienti budete žít dlouhé roky.

Infografika

Už jste to slyšeli. Lidé dnes nečtou, ale skenují. Dobře vymyšlená a hezky zpracovaná infografika proto řekne víc než dlouhé texty, do kterých se nikomu nechce. Ať jsou v ní vaše firemní hodnoty, nebo třeba návod na to, jak si vybrat z mobilních telefonů, které prodáváte.

Finish

Zas half past six and the hands were quietly moving forwards, it was even later than half past, more like quarter to seven. Had the alarm clock not rung? He could see from the bed that it had been set for four o’clock as it should have been; it certainly must have rung. Yes, but was it possible to quietly sleep through that furniture-rattling noise? True, he had not slept peacefully, but probably all the more deeply because of that. What should he do now?

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!