'
Hledáme nové talenty do týmu

Senior programátor,
kodér nebo obojí Pro ostřílené obojživelníky

V Dogfish děláme na různorodých projektech, od startupů po aplikace pro velké ryby. Vždycky odvádíme kvalitní práci, na které to všechno stojí a která přináší firmám skutečné výsledky. Ale chybí nám tady zkušenější programátor nebo kodér (nejlépe obojživelník), který má něco za sebou a na kterého je spoleh. Práce a zajímavých výzev je u nás habaděj…


Proč Tě práce v Dogfish bude bavit

Moderní technologie

Budeš moct rozhodovat s námi o projektech, na čem postavíš to či ono. Jsme otevření novým věcem a snažíme se neustále zlepšovat a nedělat technologický dluh, i když to není vždy možné.

Přátelsky naladěný tým

Jedno přísloví praví, že lepší je být na světě bez peněz než bez přátel. U nás to je lepší. Dostaneš výplatu a zapadneš do malého týmu, kde sedíme všichni společně a tak budeme tvoje druhá rodina.

Technologické výzvy

Nuda nebude, to si piš. Děláme na různorodých projektech. Jednou řešíme aplikaci pro firmu vyrábějící senzory do rybích farem, pak třeba web pro divadlo. Už se těšíš, jak na tom s námi mákneš?

Work life balance

Nebudeme kecat –⁠ někdy je třeba zabrat. Je to stres? Asi jo. Ale je to ten, který Tě žene dopředu a nikdy Tě nezahltíme tolik, aby tě to otrávilo. A až se dílo povede, tak si to vynahradíme.

Vzdělání hraje prim

Všichni se pořád učíme. Takže když potřebuješ pomoc, poradíme. Když se chceš dál vzdělávat, dopřejeme Ti to klidně v pracovní době a zaplatíme kurz nebo předplatné. A rádi se naučíme něco od Tebe.

Skvělá atmosféra

Firemní kultura a atmosféra je pro nás zásadní hodnota. Náš emaptický šéf maká s námi a je jedním z nás. Bereme si mezi sebe jen bezva bláznivé lidi a i ty jednou budeš rozhodovat, koho vezmem a koho ne.

Malé a velké úspěchy

Každý byť sebemenší úspěch je pořád úspěch. Společně si ho parádně užijeme. Chlebíčky, bublinky, kafíčka, oslavy… A když se objeví ten velký, dějou se věci. Však poznáš.

Žádná byrokracie

Nenajdeš u nás zbytečnou byrokracii, výkazy a kontrola práce není potřeba. Máme jen šikovné kolegy a tím jak jsme malí je hned vidět, když je něco špatně.

Jestli zvládáš tohle,
už je skoro ruka v rukávě

Říká se, že žádný učený z nebe nespadl. Proto nemusíš vědět všechno. Ale kdybys uměl tohle, bylo by to prima:

 • Programovat nebo kódovat nebo ideálně obojí.
 • PHP / JS / CSS / HTML
 • Grunt, SCSS
 • Bootstrap
 • MVC, OOP, BEM
 • Jsi kreativní hračička s estetickým cítěním a smyslem pro detail.

Základ, bez kterého
se neobejdeš

Na rovinu. Tohle je u nás nutnost:

 • Můžeš doložit svou praxi ukázkami realizovaných projektů.
 • Bez problémů si přelouskáš dokumentaci v angličtině.
 • Pálí ti to, učíš se rád a s chutí.
 • Máš za sebou středoškolské a vysokoškolské vzdělání nebo takové zkušenosti, že diplom není třeba.Denní chleba, do kterého
se s chutí zakousneš

 • Programování nových funkcionalit a modulů na webech našich klientů.
 • Kódování nových webů, landing page apod.
 • Tvorba šablon na našem CMS (CodeIgniter + Twig).
 • Práce v moderních frameworcích jako je VueJS.
 • Budeš pracovat na konfigurátorech, systémech na míru, landing pages
70 000 – 100 000 Kč
HPP nebo ŽL

Chips’n’Fish

volná pracovní dobamožnost mentoringuteambuildingydog friendly officemožnost home officekáva a čaj zdarmaovoce na pracovištiposilovnasvoboda v rozhodování při vývoji

Kam směřujeme

Stále více vidíme budoucnost v nejrůznějších konfigurátorech a webových aplikacích, které firmám pomáhají v prodeji a nahrazují tak obchodníky, nebo řeší jiné potřeby. Automatizace na plný pecky.. toto je náš současný směr – vývoj webových aplikací na míru je něco, na co se chceme primárně zaměřit.

Co teď? Neváhej. Pošli svůj životopis a odkazy na referenční projekty.

Poslat e-mail Zobrazit ostatní pozice


Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v aktuálním znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!