'
Hledáme nové talenty do týmu

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

O PROJEKTU

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou je jediným muzeem na světě, kde se snoubí výstavní exponáty skla a bižuterie pohromadě. K oslavám 120 let si nadělili dárek v podobě nového webu s elegantním designem a moderním systémem. Hlavním cílem bylo přenést web do nového kabátu, který bude nejen přehlednější pro uživatele, ale i efektivnější pro správce administrace.

Celý projekt se nesl na vlně velkých změn. Grafika se oproti předchozímu designu provzdušnila a zjemnila. Nový styl jsme doplnili o trojúhelníčky bez i včetně skleněného efektu. Správci administračního rozhraní dostali k ruce kompletně nový, ale velice intuitivní systém, který usnadňuje každodenní práci s editací obsahu.

CO SE DĚLALO

  • Koncept a struktura
  • Prototyp
  • Design system
  • Webdesign
  • Vývoj
  • Funkce na míru
NOVÁ ZJEDNODUŠENÁ STRUKTURA WEBU

Původní web obsahoval velké množství stránek a vlivem složité struktury byl pro uživatele spíše bludištěm. Nový web má strukturu podstatně jednodušší a logičtější. Všechny stránky jsou zobrazeny uživateli najednou pomocí mega menu, které je přehledné a usnadňuje uživateli cestu k informacím, které hledá.

 

FUNKCE NA MÍRU

Pro správce webu jsme navrhli několik typů funkcí na míru, které usnadňují práci s označováním nebo propisováním informací na web. Pomocí vytvořených nástrojů se automaticky vkládají výstavy do slideru hlavní stránky, události se barevně označují podle budovy, kde se konají a vybrané novinky se propisují dle kategorie do specifické stránky.

 

OBJEDNÁVKA PDF PUBLIKACÍ

Novinkou na webu je možnost objednat si PDF publikaci přes formulář. Systém automaticky vygeneruje email se souhrnem objednávky i platebními podmínkami oběma stranám.

RESPONSIVNÍ WEB

Důležitým bodem bylo udělat web plně responzivní pro snadné využití uživateli všech zařízení. Dlouhý obsah stránek nás přiměl k využití horizontálního swipu, kde je možné stránku prohlížet nejen shora dolů, ale i zleva doprava.

TECHNICKÉ PROVEDENÍPoužité technologie

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!