'
Hledáme nové talenty do týmu

Registav

Mladá stavební firma s širokým rozsahem nabídky řemeslnických prací a cílem provádět je stoprocentně kvalitně a spolehlivě. Takových spoluprací si vážíme. Protože se jednalo o nový projekt, dostal Dogfish volnou ruku a ujal se stavby projektu od počáteční kreativy a vymyšlení názvu až po realizaci redakčního systému webu.

Cílovým zadáním bylo dát dohromady a prezentovat koncept společnosti Registav v digitálním prostoru moderně oproti konkurenci a zároveň zdůraznit její konkurenční výhody na trhu.

  • Vymyšlení názvu firmy
  • Koncept
  • Wireframe
  • Design webu
  • Redakční systém

PŘEHLEDNÉ DĚLENÍ SLUŽEB A SNADNÁ ORIENTACE

Při návrhu struktury a obsahu jednotlivých stránek jsme kladli důraz na přehlednost a jednoduchost. Pro snadnou navigaci na webu jsou jednotlivé služby očíslovány tak, jak jdou řemesla po sobě. Díky tomu jsme zjednodušili orientaci v širokém portfoliu řemeslnických prací a návštěvník webu tak najde co potřebuje.

Stránky služeb vždy obsahují nejdůležitější informace s galerii vybraných prací.

TVORBA SETU IKON

Vytvořili jsme set ikon, které vizuálně pomáhají zpřehlednit obsah. Jejich zpracování vyžadovalo, aby každá graficky znázorňovala konkrétní výhodu, službu nebo přínos a umožnila tak jejich opakované používání v rámci webu.
TEXTY, KTERÉ PŘESNĚ VYSTIHUJÍ FIRMU

Veškeré texty na webu jsme vytvořili na základě několika schůzek s klientem. Díky tomu se jedná o autentické informace, které zdůrazňují klíčové stránky klienta, vystihují filozofii firmy a doplňují obecné informace o poskytovaných službách.

Zobrazit web

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!