'
Hledáme nové talenty do týmu

VÚTS

O PROJEKTU

Jednou z nejvíce technologicky rozvinutých společností na liberecku je VÚTS, a.s., které jsme pomohli přejít ze starého designu webových stránek na nový, funkční a moderní systém s vlastním builderem pro jednoduché plnění obsahu. Cílem bylo nejen vdechnout tváři společnosti šmrnc, ale především přehledně ukázat všechny služby, produkty a oblasti zaměření, kterými se společnost prezentuje.

Technicky pojatý web je tak odrazem precizní práce této vědecko-výzkumné společnosti, která je lídrem ve svém oboru.

CO SE DĚLALO

  • Koncept a struktura
  • Prototyp
  • Design system
  • Webdesign
  • Vývoj
  • Builder na obsah

KONCEPT A REALIZACE

Nově navržená struktura byla konceptem pro tvorbu designu, kde jsme kladli důraz na dodržení technického vzhledu prezentace společnosti. Ten byl zachován nejen použitím grafických prvků v podobě kostičkované struktury jako podkladu, čárami propojující bloky a rastru na obrázcích. Důležité bylo obměnit barevnou kombinaci tak, aby působila svěže a stále odpovídala standardům společnosti.

ilustrativní ikony

TVORBA SETU IKON

V technickém duchu se nesla i tvorba ikon pro hlavní rozcestník, ale i oblasti a technologie, ve kterých společnost působí.

Ikony jsou detailně rozpracované, ale zároveň natolik konzistentní, aby celkový set odpovídal jednotnému designu.landing page.

DESIGN SYSTÉM MODULŮ

Novinkou bylo navržení desítky modulů, namísto grafického designu každé z hlavních stránek.

Každý modul byl graficky vytvořen tak, aby mohl být použit na libovolné stránce s libovolným obsahem. Při vložení modulu na stránku tak každý odpovídal svým nastylováním požadovanému vzhledu aniž by musela být stránka graficky navržena.

TVORBA OBSAHU V BUILDERU

Web je stavěn na našem vlastním systému, jehož předností je skládání stránek pomocí builderu. Připravené moduly se jednoduše kopírují do stránky, takže strukturu i plnění obsahu hravě zvládl i sám klient.

Moduly lze zároveň přizpůsobit potřebám, takže přidání nebo odebrání sloupců, záložek, bloků je jednoduché i pro lajka.

TECHNICKÉ PROVEDENÍ

Zobrazit web

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!