'
Hledáme nové talenty do týmu


David
Zbytovský

UX DESIGNER

david@dogfish.cz
608 947 749

Zakladatel agentury Dogfish.cz. Kombinuje technologickou a vizuální zručnost s marketingovým přehledem, čímž vytváří jedinečné digitální zážitky pro značky jako je Česká mincovna, Atrea a Univerzita Karlova. Od začátků v programování v roce 2005 se Davidův zápal pro inovace a vývoj nikdy neztratil. Jeho rané experimenty s technologií Flash otevřely cestu k neustálému hledání nových přístupů v digitálním designu a uživatelských zkušenostech (UX).

Vášeň pro technologii a design se promítá do všech aspektů jeho práce, včetně nejnovějšího projektu Chillisign.io, který zdokonaluje digitální komunikaci prostřednictvím inovativních řešení.

David je zastáncem agilního vývoje a transparentnosti v podnikání. Ve svém týmu podporuje atmosféru vzájemné důvěry a respektu, což se odráží ve vysoké kvalitě práce a spokojenosti klientů.

Jeho snahou je neustále posilovat otevřenou komunikaci, inovace a profesní růst. Věří, že úspěch v digitálním světě není jen o technologiích, ale o lidech, kteří tyto technologie využívají. 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!