'
Hledáme nové talenty do týmu

Tvorba videí

Vytváříme z videa vizuální zážitek, díky kterému zaujmete své publikum. Pomůžeme vám s jakoukoliv tvorbou od firemních prezentací, po produktová videa a 3D animace.

Showreel

Firemní video

Představte svou společnost publiku pomocí dynamického videa namísto dlouhého textu. Postaráme se o to, aby byla vaše firma prezentována v nejlepším světle - profesionálně prostřednictvím kreativních videí. Pomůžeme vám s firemními a zaměstnaneckými prezentacemi nebo vzdělávacími videy. Zajistíme, že vaše poselství bude správně vyjádřeno a přitáhne pozornost publika.

Domluvit schůzku

Dokumentární film

Má vaše firma zajímavé příběhy k vyprávění? Dokumentární filmy jsou ideálním prostředkem pro sdílení těchto příběhů se světem. Pomůžeme vám s prezentací autentických a poutavých filmů, které osloví publikum. Od reportáží o vašem podnikání, zkušenostech vašich zákazníků po kulturní dokumenty a sociální reportáže. Díky dokumentárním filmům vyjádřiíte svůj příběh poutavě a autenticky.

Domluvit schůzku

Explainer video

Správné pochopení produktu nebo služby může být někdy obtížné. Explainer video je skvělým nástrojem pro vysvětlení složitosti pomocí jednoduché formy. Vytvoříme pro vás vizuálně atraktivní explainer video, které vaše publikum osloví. Od vysvětlení složitých konceptů produktů po demonstrace služeb a návodů k použití - explainer videa pomohou představit vaši činnost snadným, ale poutavým způsobem.

Domluvit schůzku

Animace

Přilákejte pozornost vašeho publika skrze vizuální zážitky. 2D/3D animace jsou účinným nástrojem pro vytvoření atraktivních reklam a videí. Pomůžeme vám s výrobou od krátkých reklamních spotů až po animované filmy. Díky propracované animaci si vaše publikum zapamatuje vaši značku a vzbudíte v něm zájem.

Domluvit schůzku

Pracujeme pro malé i velké

Ideální partner pro váš úspěch

SILNÝ TÝM PRO VAŠE PROJEKTY

Naše skupina různorodých profesí pracuje společně, aby vytvořila váš projekt s nejvyšší kvalitou. Spojení markeťáků, UX designerů, grafiků, 3D grafiků a video animátorů umožňuje vytvářet úspěšné vizuální projekty.

ORIENTACE NA VAŠE CÍLE

Pomáháme definovat vaše cíle a přizpůsobujeme naše služby, aby byly pro dosažení těchto cílů co nejúčinnější. Kromě tvorby vizuálně poutavých projektů se soustředíme na jejich výkon, abychom společně dosáhli vašeho úspěchu.

MODERNÍ TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Nešetříme na nejmodernějších technologicích, ať už se jedná o software nebo hardware. Dobře nabroušená sekera nám totiž umožňuje odvádět precizní práci za rozumný čas.

Jak nám to bude fungovat krok za krokem

Konzultace

V první fázi spolu probereme, co potřebujete a jaký druh videa by nejlépe vyhovoval vašim potřebám. Diskutujeme o cílové skupině, příběhu, vizuálech a jakým způsobem bude video distribuováno.

Scénář

Na základě konzultace vytvoříme scénář, který je základem pro tvorbu videa. Scénář obsahuje popis příběhu, záběry, dialogy, animace a další prvky, které jsou potřebné pro vytvoření vizuálního projektu.

Produkce

Po schválení scénáře a plánu produkce se vyrábí storyboard a plán záběrů. Následně probíhá natáčení, kde pomocí kamer a dalšího zařízení získáváme záběry. Z natočeného materiálu se vytváří konečný produkt.

Postprodukce

V této fázi přidáváme další prvky, jako jsou hudba, zvukové efekty, animace, barevné úpravy, speciální efekty a další. Video dále upravujeme tak, aby konečný výsledek co nejvíce odpovídal vašim požadavkům.

rocket

Distribuce

Po dokončení a schválení videa přistoupíme k jeho distribuci. Video může být publikováno na různých platformách, jako jsou sociální sítě, webové stránky, reklamní kampaně a další.

Pojďme natočit něco i pro váš business.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!