'
Hledáme nové talenty do týmu

Microsite s dárky pro Twisto

Zadání ze strany Twisto Payments představovalo požadavek na vytvoření aplikace Přeju si, která pomůže koncovým zákazníkům s výběrem vánočních dárků a vytvořením přehledného wishlistu. Ve VueJS framework for SPA jsme vyvinuli moderní a technicky poměrně vyspělý systém, který umí na jedno kliknutí přesunout vybrané produkty do připraveného seznamu dárků. Ten pak putuje rovnou do e-mailu, kde je připraven na později a díky zajištění dalších technických parametrů je možné jako bonus o celý wishlist soutěžit.

Přes relativní technickou náročnost jsme při vývoji mysleli hlavně na čistý design a intuitivní prostředí, kde nic nechybí a nic nepřebývá. Jsme rádi, že se nám podařilo ke spokojenosti zadavatele zakázky dodat aplikaci na klíč.

Díky, Twisto.

  • Wireframe
  • Grafika
  • Frontend
  • Backend
  • API

WISHLIST S POZNÁMKOU DO MAILU

V momentě, kdy si zákazník sestaví svůj seznam dárků, ten je v přívětivé grafické podobě odeslán do jeho e-mailové schránky a položky si může u prodejců zakoupit. Celý proces obsahuje jen pár jednoduchých kroků a aby měli v Twisto data jako na stříbrném podnose a editace byla co nejsnazší, produkty se načítají importem dat z Google Sheets tabulek skrze jejich API.

GENEROVÁNÍ OBRÁZKU S WISHLISTEM

Aplikace umí jako bonus vygenerovat přehledný jpeg s produkty z wishlistu, který lze intuitivně a jednoduše uložit nebo rovnou sdílet z telefonu koncových zákazníků na Stories na Instagramu. Tím se s hashtagem #Prejusitwisto zapojují do soutěže o celý seznam dárků a iPhone 13 Pro.
TECHNICKÉ PROVEDENÍPoužité technologie
Použité technologie

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!